Lietošanas pieredze Clean Forte

"Es jau sen sapņoju apmeklēt Dienvidaustrumu Āzijas valstis. Ne tikai doties ceļojumā uz Taizemi, bet arī dzīvot dažādās valstīs, pārņemt citas kultūras garu, labāk iepazīt viņu tradīcijas, virtuvi, reliģiju. Mans vīrs dalījās ar manu sapni. Mēs centīgistrādāja savās darbavietās, vēlā rudenī paņēma biļetes un divus mēnešus aizlidoja ceļojumā.

Es nokļuvu pasakā

Alīna un viņas vīrs ēda neapstrādātas jūras veltes un inficējās ar parazītiem

Teikt, ka šī pasaule mani pārsteidz, nozīmē neko neteikt. Citi cilvēki, klimats, daba, tradīcijas, ēdiens - viss bija kā uz citas planētas. Pirmajās ceļojuma dienās es saņēmu tik daudz neticamu emociju, ka sešus mēnešus nebiju saņēmis mājās. Pirmā vieta, kur ieradāmies, bija Malaizijas galvaspilsēta Kualalumpura. Protams, jau iepriekš biju apmeklējis Āzijas valstis, bet šeit viss bija savādāk.

Mani pārsteidza Āzijas virtuve un attieksme pret ēdienu. Man šķiet, ka nevienā gastronomijas festivālā neesmu redzējis tik daudz ēdienu kā šeit, un zivju un jūras ēdienu skaitu nebija iespējams saskaitīt. Es pirmo reizi redzēju tik neparastas jūras radības, kuras varēja ēst, un daudzas no tām tika ēst neapstrādātas.

Inficētas jūras veltes, kas ir garšīgas

Divu nedēļu laikā tur izmēģināju visus jūras creepsus, desmitiem suši šķirņu, pārsteidzošās zivju šķirnes un daudz ko, ko pat neatcerējos. Daudzi no gardumiem tika svaigi noķerti un apēsti neapstrādāti, bet man nebija ne mazākās nojausmas, pie kā tas varētu novest.

Mēs turpinājām iet pa savu maršrutu, bet pa ceļam es nejutos pārāk labi. Vairākas dienas man sekoja vājums, reibonis, izkārnījumu sajukums un apetītes zudums. Arī mans vīrs sāka izjust līdzīgus simptomus, un mēs sapratām, ka tā bija pārtikas izraisīta infekcija. Mēs atradām savus tautiešus ziemojošus šajās vietās un vērsāmies pēc palīdzības pie viņiem. Mums nebija veselības apdrošināšanas, mēs arī nezinājām, kuras zāles pirkt. Mūs pieņēma kā ģimeni, jautāja par veselību un jaunie draugi ar pārliecību teica, ka tie ir tārpi.

Viņi teica, ka uz ielām nekad neēd neapstrādātas jūras veltes, tās pērk tikai mājām, pirms ēšanas pārlej ar verdošu ūdeni un pēc tam ēd. Lai izvairītos no piesārņošanas, vietējie iedzīvotāji papildus lielos daudzumos lieto vasabi, ingveru un garšvielas, taču citām kultūrām šāds ēdiens ir pārāk pikants, un to vienkārši nav iespējams ēst ieraduma dēļ.

Mūsu jaunie draugi paņēma savu medikamentu krājumus un piedāvāja mums izmantot profesionālu pretparazītu preparātu Clean Forte. Viņi mums iedeva 2 iepakojumus, pastāstīja, kā izmantot līdzekli, lai pēc iespējas ātrāk atbrīvotos no tārpiem. Puiši piebilda, ka vienmēr ceļojumos ņem šo līdzekli un profilakses nolūkos to noteikti dzer šeit.

Alīna ar Clean Forte atbrīvojās no parazītiem, un viņi turpināja ceļu

Clean Forte pilieni man palīdzēja justies labi 4 dienu laikā

Mēs sākām lietot Clean Forte tajā pašā dienā. Divas dienas vēlāk es jutos atvieglots, un arī mans vīrs. Man bija kuņģa darbības traucējumi, bet pēc dienas tas aizgāja. Varu teikt, ka piektajā dienā jutos viegli un labi, apetīte un miegs normalizējās.

Es izlietoju produktu līdz galam, man ar to pietika tikai trīs nedēļas. Arī mans vīrs uzlaboja veselību, un mēs turpinājām ceļu. Mums ir bijusi tik neparasta Clean Forte lietošanas pieredze. Mēs apmainījāmies kontaktiem ar saviem jaunajiem draugiem un pateicāmies, ka viņi mums tik ļoti palīdzēja. Turpmāk manā ceļojumu komplektā vienmēr būs pudele Clean Forte pilienu, un es ēdīšu jēlas zivis tikai labā restorānā un bagātīgi to apkaisīšu. "

Alīna, Tampere.