Lietošanas instrukcija Clean Forte

Clean Forte ir profesionāls pretparazītu preparāts, kas īsā laikā var atbrīvoties no visa veida parazītiem. Dabiskie komponenti, kas veido Clean Forte, iznīcina visu veidu baktērijas, sēnītes, parazītus. Sistemātiska zāļu lietošana palīdzēs novērst parazītu un sēnīšu slimību attīstību un izārstēt esošās slimības.

Clean Forte lietošanas indikācijas

Clean Forte pilieni tiek veidoti, pamatojoties uz dabīgām sastāvdaļām, tie satur tikai ārstniecības augus. Instrumentu var izmantot gan sēnīšu slimību profilaksei, gan ārstēšanai. Zāles ieteicams lietot šādos gadījumos:

Lietojiet Clean Forte saskarē ar mājdzīvniekiem
  • diagnosticētas sēnīšu un parazitāras infekcijas;
  • aizdomas par parazītu parādīšanos;
  • traucējumi kuņģa-zarnu trakta darbā, vājums, bezmiegs, apetītes traucējumi, alerģiskas reakcijas;
  • infekcijas draudi, kontakts ar slimības nesējiem, ieskaitot mājdzīvniekus;
  • gaļas un zivju ēšana bez termiskas apstrādes, kā arī nemazgāti dārzeņi un augļi;
  • kā parazītu, sēnīšu un baktēriju slimību profilakse.

Clean Forte pilieni palīdzēs jums attīrīt ķermeni un pasargāt jūs no infekcijas. Produktu var lietot jebkura vecuma cilvēki, dabiskais sastāvs neizraisa blakusparādības un alerģiskas reakcijas.

Kā lietot Clean Forte

Clean Forte pilieni jālieto vienu reizi dienā tukšā dūšā. Izmēra 20 pilienus un iemaisa glāzē ar 200 ml ūdens. Dzert 30 minūtes pirms brokastīm. Ārstēšanas kurss ir 21 diena. Kā profilakses līdzekli ieteicams lietot līdzekli 2 reizes gadā.

Lai iegūtu papildinformāciju par produkta lietošanu, skatiet lietošanas instrukciju, kas atrodas katrā zāļu iepakojumā. Uzglabāt ledusskapī, nepakļaut tiešiem saules stariem. Nedodiet produktu bērniem līdz 3 gadu vecumam.

Kontrindikācijas un blakusparādības

Produktam nav kontrindikāciju, pirms produkta lietošanas nav nepieciešama ārsta konsultācija. Individuālas nepanesības gadījumā pret atsevišķām zāļu sastāvdaļām ieteicams būt uzmanīgiem un kontrolēt ķermeņa reakciju. Produkts var izraisīt nelielu kuņģa darbības traucējumu reakciju. Pēc vairākiem lietojumiem ķermenis parasti pielāgojas, un šādi efekti vairs nenotiek.

Oficiālajā vietnē Latvijā tiek pārdots profesionāls pretparazītu līdzeklis Clean Forte. Šodien zāles var iegādāties ar atlaidi. Ierobežots piedāvājums. Pasteidzies!